Ballina Showbiz Engji me mbesën bashkë në dasmë, po duken sikur të ishin motra

Engji me mbesën bashkë në dasmë, po duken sikur të ishin motra

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Engjëllusha Salihu është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore.

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit mirëpo janë këngët dhe paraqitjet ato që e bënë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion e në familje.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në dasmë bashkë me mbesën e saj e me këtë pamje po duken sikur të ishin motra./ORAinfo/

---- ----
-----