Ballina Showbiz Engji ka dalë për shëtitje në mal, por do t’ju befasojë me...

Engji ka dalë për shëtitje në mal, por do t’ju befasojë me këtë veprim

49
SHPËRNDAJE

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo npërherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje.

Sot, Engji ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje në mal mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është poza e saj provokuese./ORAinfo/

-----