Ballina Showbiz Engji e Shyhretja në dasmë, po shkëlqejnë mes gjithë dasmorëve

Engji e Shyhretja në dasmë, po shkëlqejnë mes gjithë dasmorëve

25
SHPËRNDAJE

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me nënën e saj në dasmë dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

-----