Ballina Showbiz Engji e shetitë nënën me veturë, por shikoni çka bën Shyhretja

Engji e shetitë nënën me veturë, por shikoni çka bën Shyhretja

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji janë dy këngëtare tejet të njohura të muzikës popullore.

Që të dyja janë shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Ato nuk mungojnë as me postime të shumta në rrjete sociale krahas angazhimeve që i kanë.

E sot, Shyhretja ka publikuar një foto ku shihet se e ka shëtitur vajza me veturë e ajo nuk e ka lënë rehat duket bërë foto./ORAinfo/

---- ---- ----
-----