Ballina Showbiz Engji e ka vizituar Leartën sot në punë, por shikoni çka bën...

Engji e ka vizituar Leartën sot në punë, por shikoni çka bën atje

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar për ta vizituar kunatën e saj në punë, e atje ajo nuk ka hezituar të vesh rroba nga dyqani i Leartës./ORAinfo/

---- ----
-----