Ballina Showbiz Engji e Gresa dalin me shoqëri, pamje e dy motrave mori tërë...

Engji e Gresa dalin me shoqëri, pamje e dy motrave mori tërë vëmendjen

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.

Mbrëmë ajo dhe Gresa kanë dalur me shoqëri, ku të dyja dukeshin mjaftë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----