Ballina Showbiz Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat...

Engji dhe Learta sapo dhanë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona e Bleros si zonjë e rëndë, la pa mend të gjithë me paraqitjen e fundit

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe Learta ishin në përgatitje të një bashkëpunimi, por ai u shtye për shkak të koronavirusit.

Ndërsa, ato kanë bërë të ditur se projekti sërish është shtyrë për shkak të shtatzanisë së Leartës./ORAinfo/

Afrona e Bleros si zonjë e rëndë, la pa mend të gjithë me paraqitjen e fundit

---- ----
----
-----
-----