Ballina Showbiz Engji bëhet komplet bionde, ky ndryshim i saj do t’ju lë ‘gojëhapur’

Engji bëhet komplet bionde, ky ndryshim i saj do t’ju lë ‘gojëhapur’

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engji po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Përveç për muzikën ajo përherë është e përfolur për paraqitjet gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Engji tani posedon shumë ndjekës edhe në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo tani ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga salloni i motrës së saj dhe është bërë komplet bionde.

Kaq e bukur po duket Engji me pamjen e re./ORAinfo/

---- ---- ----
-----