Ballina Showbiz Engji bëhet gati për të dal, ekspozon këtë pjesë të trupit

Engji bëhet gati për të dal, ekspozon këtë pjesë të trupit

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajm i keq për Interin, dy lojtarë të infektuar me koronavirus

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket bukur./ORAinfo/

Lajm i keq për Interin, dy lojtarë të infektuar me koronavirus

---- ----
----
----- ----
-----