Ballina Showbiz Engjëllusha ka dalë me vëllain, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Engjëllusha ka dalë me vëllain, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

147
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Engjëllusha Salihu po bëhet një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behluli dhe më vonë famën e madhe e arriti si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Engji është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vëllain e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
-----