Ballina Showbiz Ëndërronte që në ’98 ta kishte të dashur Jennifer Lopez , sot...

Ëndërronte që në ’98 ta kishte të dashur Jennifer Lopez , sot e ka… (VIDEO)

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot ata janë një ndër çiftet më të pëlqyer në shoëbizin botëror, por mesa duket romanca mes tyre ka filluar vite më parë, të paktën për Alex.

Një video e publikuar në Instagram, tregon se Alex Rodrguez dhe Jennifer Lopez janë të lindur për njëri-tjetrin.

Në videon e publikuar Alex ishte 23 vjeç dhe pyetet se cila është femra e ëndrrave me të cilën do të donte të lidhej.

“Jennifer Lopez, shpresoj që ju të më mundësoni një takim me të”!

---- ---- ----
-----