Ballina Showbiz “Ëndërrofshim gjithmonë së bashku”/Djali i ish-kryeministrit lë pa fjalë Arminën për…

“Ëndërrofshim gjithmonë së bashku”/Djali i ish-kryeministrit lë pa fjalë Arminën për…

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Urimet dhe dhuratat për të kanë qenë të shumta, por urimi që bie më shumë në sy është ai i partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” dy fotografi ku shfaqet së bashku me Arminën.

Gjithashtu ai ka bërë edhe një dedikim mjaft romantik për të dashurën e tij. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, gëzimi dhe lumturia. Ëndërrofshim gjithmonë së bashku”, janë fjalët e zgjedhura nga Shkëlzeni për Arminën.

---- ---- ----
-----