Ballina Showbiz Ende pa kaluar tri javë nga ndarja, Dua Lipa gjen të dashur...

Ende pa kaluar tri javë nga ndarja, Dua Lipa gjen të dashur të ri

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e saj e fundit.

Dua Lipa së fundmi po flitet se po kalon kohën me vëllain e vogël të Bella dhe Gigi Hadid, Anwar Hadid.

Këngëtarja britanike 23 vjeçare, thuhet se është takuar me modelin 20 vjeçarë, tre javë pas ndarjes nga Isaac Carew, transmeton Indeksonline.

Dua ishte fotografuar duke festuar ditëlindjen e Anwar gjatë fundjavës në LA. Sipas një burimi tëThe Sun : “Ajo ka qenë në Los Anxhelos pothuajse që kur (Dua dhe Isaku) u nda përsëri dhe ajo ka qenë duke u takuar me Anwarin vazhdimisht.

Pretendohet se Dua u nda nga kuzhinieri 32 vjeçar Isak, në fillim të qershorit duke qenë se ata kishin vështirësi të ishin pranë njëri tjetrit. Dua është tejet aktive në muzikë, dhe ka udhtuar vazhdimisht nëpër botë pa ndërprerë për tri vitet e fundit

---- ---- ----
-----