Ballina LifeBizare Ende në barkun e nënës, foshnja ngre dy gishtat para “kamerës” (Fotot...

Ende në barkun e nënës, foshnja ngre dy gishtat para “kamerës” (Fotot mahnitëse)

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

BRITANI E MADHE- Një foshnje ende e palindur është fiksuar teksa ngrinte dy gishtat, ndërkohë që nëna e saj po bënte ekon për kontroll.

Nëna 21-vjeçare tha se vajza e saj ishte fotografuar gjithashtu edhe më përpara me kokë poshtë dhe këmbët e kryqëzuara dhe kur ka dashur të shohë gjininë, asaj i është dashur të rikthehet disa herë tek mjeku.

“Në kontrollin tim të parë ajo ishte përmbys dhe kur duhet të shihnim gjininë i kishte këmbët e kryqëzuara, kështu që më duhej të kthehesha përsëri për çdo skanim që bëja”, tha 21-vjeçarja, shkruan Daily Mail.

 

---- ----
----
----- ----
-----