Ballina Showbiz Enca fotografohet nga mbrapa, fansat ‘tronditen’ nga ky detaj!

Enca fotografohet nga mbrapa, fansat ‘tronditen’ nga ky detaj!

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Infetkohet me koronavirus këngëtari Shkelzen Jetishi

Enca sërish ngacmoi imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është shfaqur sërish shumë provokuese në Instagram.

Me ndjekësit në këtë rrjet social ka javë që ndan foto provokuese në bikini dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot.

Enca e ka publikuar një imazh ku tregon format trupore nga prapa. Bikinit e bardha e bënin të dukej akoma më joshëse.

E me të pasmet e saj gjigante ajo i ka tronditur fansat e saj.

Enca njihet edhe për gjoksin e saj të madh.

Kujtojmë që këngëtarja po i shijon pushimet në Turqi.

Infetkohet me koronavirus këngëtari Shkelzen Jetishi

---- ----
----
-----
-----