Ballina Showbiz Enca e nis ditën me foto nga shtrati, zbulon “pa dashje” gjoksin...

Enca e nis ditën me foto nga shtrati, zbulon “pa dashje” gjoksin (FOTO)

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Enca Haxhia mëngjesin e sotëm e filloi me një fotografi provokuese, ku shfaqet e sapozgjuar në shtrat.

----

Këngëtarja pozoi e mbështjellur me çarçaf, ndërsa në një pjesë e largoi atë dhe zbuloi gjoksin, por atë u kujdes ta fshihte me anë të një figure të lules.

Në këtë imazh, të cilin e ndau me mbi 2 milionë ndjekësit e saj, Enca u shfaq pa grim në fytyrë, ashtu siç nuk bën shpeshherë.

Enca këto ditë po qëndron e mbyllur në shtëpi, ndërsa për fansat e saj është kujdesur të sjellë ‘covera’ nga shtëpia.

----- ----