Ballina Showbiz Emina del pa pikë grimi, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar

Emina del pa pikë grimi, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar

35
SHPËRNDAJE

Përderisa shumë femra e kanë shumë të vështirë të dalin pa grim, një gjë e tillë nuk vlen për Emina Çunmulaj.

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj njihet si një femër pa komplekse dhe që guxon të shfaqet e thjeshtë dhe pa pikë grimi.

Modelja edhe në postimet që bën në Instagram shfaq përditshmërinë e saj dhe aktivitet që e përcjellin gjatë ditës, por edhe se si ajo e mirëmbajnë lëkurën dhe fizikun e saj, shkruan Indeksonline.

Emina edhe në një postim që ka bërë së fundi në InstaStory ka treguar fytyrën pa make-up teksa dukej tërësisht natyrale.

Kujtojmë që Emina mbete një nga femrat më seksi shqiptare dhe modelet më të famshme, ndërsa është nënë e dy fëmijëve

-----