Ballina Showbiz Emina Cunmulaj vjen në Kosovë, kaq me stil është veshur

Emina Cunmulaj vjen në Kosovë, kaq me stil është veshur

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e mirënjohur shqiptare, Emina Cunmulaj, njihet për sukseset e saja ne sferën e modelingut, e po ashtu për jetën luksoze që e posedon.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar kështu jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Modelja e famshme pushimet verore i ka filluar pikërisht në bregdetin e Mali të Zi nga ku edhe ka sjell imazhe dhe video të shumta.

Pas Ulqinit, Emina ka gjetur kohë për të vizituar edhe Kosovës ku ajo ka qëndruar gjatë ditës së sotme.

“Mirë se vini në Kosovë” ka shkruar Emina në mbishkrimin e imazhit.

---- ----
-----