Ballina Showbiz Emina Çunmulaj nuk po i ndahet plazhit të Ulqinit

Emina Çunmulaj nuk po i ndahet plazhit të Ulqinit

174
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është njëra ndër modelet më të komentuara, kjo për shkak të jetës së saj me bashkëshortin bilioner Sam Nazarian.

Ajo së fundmi është duke shijuar pushimin në plazhet e Malit të Zi bashkë me familjen e saj.

Ajo përveç që i sjell freski kohë pas kohe fansave të saj duke e kujtuar bashkë me ta këtë destinacion të frekuentuar, ajo atë e viziton shumë shpesh dhe kalon pushimet verore aty, teksa edhe këtë herë është parë së bashku me familje duke i shijuar në maksimum ditët me diell atje.

The post Emina Çunmulaj nuk po i ndahet plazhit të Ulqinit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

---- ---- ----
-----