Ballina Showbiz Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka tamam si ‘kukull’

Elvana sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës, e ka tamam si ‘kukull’

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është tashmë aktive edhe në rrjetet sociale, e mbrëmë lansoi projektin e ri në bashkëpunim me Capital T, i cili po rezulton shumë i suksesshëm.

Elvana shihet se sot është rregulluar nga Sellma dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----