Ballina Sport Elseid Hysaj te Milani në verë? “Il Mattino” zbulon skenarin intrigues

Elseid Hysaj te Milani në verë? “Il Mattino” zbulon skenarin intrigues

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Elseid Hysaj më 1 korrik del lojtar i lirë dhe në Itali mediat kanë raportuar për bisedime të shkodranit me Milanin. Sigurisht për mbrojtësin e djathtë kjo do të ishte një lëvizje e madhe, por ende nuk ka një marrëveshje.

Jo vetëm kaq, pasi së fundmi “Il Mattino” shkruan se ka ende shanse që Hysaj të rinovojë marrëveshjes me Napolin. Mundësitë janë të vogla, por nuk përjashtohet aspak, ndryshe nga se po ndodh me serbin Maksimovic.

Për Hysajn është folur shumë këto kohë dhe veç Milanit raportohet se edhe Roma interesohet për shërbimet e mbrojtësit, ndërkohë që ka pasur zëra edhe për një kalim në Francë te PSG ose Marseille. /abcnews.al

The post Elseid Hysaj te Milani në verë? “Il Mattino” zbulon skenarin intrigues appeared first on Abc News.

---- ----
-----