Ballina Showbiz Elita vishet në të shkurta, po duket super-hot me këtë pamje

Elita vishet në të shkurta, po duket super-hot me këtë pamje

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ----
-----