Ballina Showbiz Elita “thur” vargje nga zemra për burrin e saj, do ta bëjë...

Elita “thur” vargje nga zemra për burrin e saj, do ta bëjë me lot Gjikon

162
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot, ishte dita ndërkombëtare e Babait.

Bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi ka zgjedhur që me disa pamje të djalit të tyre Zërit, t’ia uroj ‘Ditën e Babait’ burrit të saj, shkruan Indeksonline.

Ajo ka zgjedhur fjalët më të bukura dhe më falenderuese për ta uruar Gjikon.

“Urime ‘Dita e Babait’ për mbretin e kështjellës tone. Faleminderit që qëndrove gjithë këtë kohë me ne në shtëpi, duke më ndihmuar të mos kem ndonjë ndjenjë depresioni pas lindjes. Ne do të jemi gjithmonë falenderues dhe tani je i lire që ta ‘ndezësh’ verën me muzikën tënde. Unë dhe Zëri jemi fansat tu më të mëdhenjë. Të duam shumë, babai më i mire në botë.” : ishin fjalët e Elitës drejtuar Gjikos.

Kujtojmë që projekti i fundit i Gjikos në bashkëpunim me Butrint Imerin ishte tejet i suksesshëm, dhe u prit mire nga publiku.

---- ----
-----