Ballina Showbiz Elita Rudi vishet me fustan të ngushtë, po duket më seksi se...

Elita Rudi vishet me fustan të ngushtë, po duket më seksi se asnjëherë më parë

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

----

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë seksi./ORAinfo/

----- ----