Ballina Showbiz Elita Rudi sot e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

Elita Rudi sot e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi sot është duke e festuar ditëlindjen e saj të 26-të.

Në këtë ditë të veçantë për të ajo ka marr urime nga nëna, miket më të afërta dhe adhuruesit e saj.

Moderatojra e njohur kosovare, e cila prej kohësh është tërhequr nga jeta publike duke iu përkushtuar familjes së saj, këtë vit u bë nënë për herë të parë.

Elita në shtator të vitit të kaluar kurorëzoj dashurinë e saj me reperin, Gjiko.

---- ----
-----