Ballina Showbiz Elita rikthen format pas lindjes, kaq bukur po duket e veshur në...

Elita rikthen format pas lindjes, kaq bukur po duket e veshur në xhinse

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot në një pamje të publikuar ajo shihet e veshur me xhinse dhe po duket në super-formë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----