Ballina Showbiz Elita publikon pamje pas dushit, Gjiko do të ‘ҫmendet’ kur ta shoh...

Elita publikon pamje pas dushit, Gjiko do të ‘ҫmendet’ kur ta shoh këtë pamje

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Elita ka publikuar një pamje në të cilën shihet pas dushit.

A thua do ta xhelozojë Gjiko për këtë pamje./ORAinfo/

---- ----
-----