Ballina Showbiz Elita publikon foto nga plazhi, por vëmendjen morën kilogramët e saj

Elita publikon foto nga plazhi, por vëmendjen morën kilogramët e saj

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi moderatorja e njohur ka filluar pushimet nga ku poston foto të ndryshme.

Por, ajo që bie në sy është se Elita duket ende paksa e shëndoshë, megjithatë po duket bukur./ORAinfo/

---- ----
-----