Ballina Showbiz Elita publikon foto me djalin, trupi i saj merr vëmendjen

Elita publikon foto me djalin, trupi i saj merr vëmendjen

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë nënë para pak muajve dhe tani Elita Rudi po e shijon këtë epitet që ka marrë.

Moderatorja e njohur kosovare dhe Gjiko e kanë pagëzuar fëmijën e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Duket se pas lindjes, Elita është kthyer në top-formë dhe këtë po e dëshmojnë paraqitjet e saj publike.

Sot, Elita ka publikuar një foto se bashku me djalin e saj.

Në këtë foto vëmendjen e merr Elita e cila shfaqet tejet provokuese nga pushimet. /ORAinfo/

---- ----
-----