Ballina Showbiz Elita po mundohet ta vë djalin në gjumë, publikoi foton më të...

Elita po mundohet ta vë djalin në gjumë, publikoi foton më të ëmbël me të

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë nënë para pak muajve dhe tani Elita Rudi po e shijon këtë epitet që ka marrë.

Moderatorja e njohur kosovare dhe Gjiko e kanë pagëzuar fëmijën e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pasi u bë nënë, Elitën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar foto nga momenti kur po mundohej ta vë djalin në gjumë, eqë të dy ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/

---- ----
-----