Ballina Showbiz Elita po merr pjesë në dasmën e Mc Kreshës, me këtë fustan...

Elita po merr pjesë në dasmën e Mc Kreshës, me këtë fustan ka marrë gjithë vëmendjen

537
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehu sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Në këtë dasmë po marrin pjesë shumë yjë nga show bizi.

Aty po merr pjesë edhe moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi e cila është bashkëshorjta e repertit Gjiko, përcjell ORAinfo.

E për këtë ndeje, Elita është kudjesur që të duket sa me bukur. Ajo në një video të publikuar shfaqet me një fustan të gjatë e shumë të bukur.

Me këtë pamje ajo do t’i shkrijë të pranishmit. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon…

---- ----
----
----- ----
-----