Ballina Showbiz Elita po kalon momente të bukura me djalin, publikon pamjen më të...

Elita po kalon momente të bukura me djalin, publikon pamjen më të ëmbël me të

19
SHPËRNDAJE

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot në një pamje të publikuar një pamje ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj, Zërin./ORAinfo/