Ballina Showbiz Elita pa pikë grimi, do të mbeteni të befasuar nga pamje e...

Elita pa pikë grimi, do të mbeteni të befasuar nga pamje e saj

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----