Ballina Showbiz Elita niset për të shkuar në ditëlindjen e shoqes së ngushtë, është...

Elita niset për të shkuar në ditëlindjen e shoqes së ngushtë, është bërë si ‘kukull’

62
SHPËRNDAJE

Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se ajo është bërë gati për ditëlindjen e Kaltrinës dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Nusja e Shpëtimit lajmërohet nga pushimet, pamja e saj mori tërë vëmendjen

-----