Ballina Showbiz Elita në pushime me djalin, ju ‘shkrijnë’ me pamjen nënë e djalë

Elita në pushime me djalin, ju ‘shkrijnë’ me pamjen nënë e djalë

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë nënë para pak muajve dhe tani Elita Rudi po e shijon këtë epitet që ka marrë.

Moderatorja e njohur kosovare dhe Gjiko e kanë pagëzuar fëmijën e tyre të parë me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Duket se pas lindjes, Elita është kthyer në top-formë dhe këtë po e dëshmojnë paraqitjet e saj publike.

Së fundi, ajo ka shkuar në pushime me djalin dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Elita së bashku me djalin e që ju shkrijnë me pamjen./ORAinfo/

---- ----
-----