Ballina Showbiz Elita “lajmërohet” nga plazhi, iu befason me pamjen e saj

Elita “lajmërohet” nga plazhi, iu befason me pamjen e saj

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është moderatorja më e pëlqyer nga publiku.

Elita Rudi është gjithmonë në formë të shkëlqyer dhe është një nga ata personazhe publikë që e duan dhe e ndjekin me shumë kuriozitet sidomos femrat.

Edhe pasi u bë nënë ajo vazhdon të kujdeset për veten dhe një pjesë të rutinës së kujdesit për lëkurën apo të grimit e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Së fundmi moderatorja e njohur ka nisur pushimet dhe ka zbuluar me anë të disa fotove pak nga momentet krah djalit të saj. Megjithatë një nga detajet që ne kemi vënë re është fakti që Elita vendos vetëm buzëkuq kur shkon në plazh dhe asgjë tjetër.

Duket se ky është sekreti që ajo është gjithmonë kaq bukur, pasi edhe në përditshmëri, moderatorja nuk e tepron asnjëherë me grimin.

Ajo vendos pak ose aspak pudër dhe gjithmonë një ngjyrë të ndezur tek buzët. Nëse deri tani nuk e keni ditur çfarë duhet të përdorni në plazh që fotot që realizoni të jenë perfekte tani keni një zgjidhje që na besoni do ju bëjë të dukeni shumë mirë.

---- ----
-----