Ballina Showbiz Elita festoi ditëlindjen dje, por shikoni çfarë surprize mori nga djali i...

Elita festoi ditëlindjen dje, por shikoni çfarë surprize mori nga djali i saj

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dje festoi ditëlindjen e saj të 26-të.

Në këtë ditë kaq me vlerë për të, Elita mori urime e dhurata të ndryshme si nga Gjiko, ashtu edhe nga anëtarë tjerë të familjes dhe nga shoqëria e fansat, përcjell ORAinfo.

E surprziën më të bukur duket se e mori në mbrëmje, e që ishte një tortë me mbishkrimin ‘urime ditëlindjen nanë nga Zëri’.

Kjo duket se e ka emocionuar shumë ELitën./ORAinfo/

---- ----
-----