Ballina Showbiz Elita është zbukuruar shumë pasi është bërë nënë, ju befason me pamjen...

Elita është zbukuruar shumë pasi është bërë nënë, ju befason me pamjen sot

11
SHPËRNDAJE

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Elita është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes më mijëra ndjekës.

E në fotot që i publikon duket se pasi u bë nënë ka ndryshuar shumë në pamje duke u bërë edhe më e bukur./ORAinfo/

-----