Ballina Showbiz Elita e Kaltrina dalin bashkë në piknik, pamje e tyre mori vëmendjen

Elita e Kaltrina dalin bashkë në piknik, pamje e tyre mori vëmendjen

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur me Kaltrinën dhe të dyja po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----