Ballina Showbiz Elita e Gjiko takohen me Xhensilën, zonjat marrin tërë vëmendjen

Elita e Gjiko takohen me Xhensilën, zonjat marrin tërë vëmendjen

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo është parë bashkë me Elitën dhe Gjikon, ku dy zonjat po shkëlqejnë me pamjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----