Ballina Showbiz Elita e Gjiko më të dashuruar se kurrë, vijnë me këtë imazh...

Elita e Gjiko më të dashuruar se kurrë, vijnë me këtë imazh nga pushimet

156
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milan gati të transferojë yllin e Inter

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

----

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti janë tejet aktivë me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre.

Së fundi, ata po i shijojnë pushimet në bregdet.

E në imazhin e fundit ata shfaqen më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Milan gati të transferojë yllin e Inter

----- ----