Ballina Showbiz Elita dhe Gjiko kanë dalë për të festuar përvjetorin e martesës, ky...

Elita dhe Gjiko kanë dalë për të festuar përvjetorin e martesës, ky detaj ‘çuditi’ të gjithë

77
SHPËRNDAJE

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo dhe Gjiko kanë dalë për të festuar përvjetorin e martesës e është trupi i Elitës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/