Ballina Showbiz Elita dhe Gjiko kanë dalë për shëtitje bashkë me djalin, por shikoni...

Elita dhe Gjiko kanë dalë për shëtitje bashkë me djalin, por shikoni çka po i bëjnë atij

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita dhe Gjiko po i shijojnë muajt e parë si prindër të rinj.

Është vogëlushi me emrin Zëri ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Elita ka publikuar një foto ku shihet se Gjiko dhe Elita të dy kanë dalë për shëtitje bashkë me djalin e tyre.

E ata nuk po e lënë të qetë Zërin duke e përqafuar fort./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----