Ballina Showbiz Elita del pa pikë grimi, në këtë gjendje ka përfunduar

Elita del pa pikë grimi, në këtë gjendje ka përfunduar

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është moderatorja më e dashur nga publiku.

Elita Rudi është mjaft e përfolur për jetën që bën, por edhe për dukjen dhe paraqitjen në rrjetet sociale.

Moderatorja e njohur kohë më parë u bë nënë për të parë herë dhe që nga ajo kohë është tërhequr nga ekrani për të iu përkushtuar familjes së saj, shkruan Indeksonline.

Por, jo të rralla i ka Elita paraqitjet në rrjetet sociale ku edhe tregon për përditshmërinë e saj si nënë e re.

Ndërsa në një imazh që ka hedhur së fundi në ‘InstaStory’ ajo ka treguar se si duket pa grim për të gjithë ata që janë të interesuar ta dinë.

“Për njerëzit që kanë qef mem pa pa make-up”, ka shkruar Elita përkrah imazhit.

Ndërkohë, Elita prej ditësh ka filluar pushimet së bashku me djalin e saj, Zëri.

---- ---- ----
-----