Ballina Showbiz Elita bëhet gati për të dal, kaq bukur është veshur e rregulluar

Elita bëhet gati për të dal, kaq bukur është veshur e rregulluar

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----