Ballina Sport Elis Bakaj shënon një super gol

Elis Bakaj shënon një super gol

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elis Bakaj e nis në mënyrën më të mirë ndeshjen midis skuadrës së tij Shaktyor Soligorskit dhe Esbjergut.

Sulmuesi shqiptarë arriti të realizonte në minutën e pestë të takimit.

Bakaj ekzekutoi në mënyrë të shkëlqyer një goditje dënimi, teksa kaloi topin është murit duke shtangur kundërshtarët, ndërsa portieri ngeli i pa lëvizur.

Një goditje e cila të kujton Mesin, megjithatë këtë herë është në versionin e ish-futbollistit të Tiranës.

Tashmë ka filluar dhe pjesa e dytë e takimit, dhe skuadra e Elisit udhëheq falë golit të tij. Ndeshja është e vlefshme për turin e dytë të Ligës së Europ

The post Elis Bakaj shënon një super gol appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----