Ballina Lajme nacionale Eliminimi i shkeljeve ligjore gjatë zgjedhjeve

Eliminimi i shkeljeve ligjore gjatë zgjedhjeve

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Memorandum gjashtëpalesh, institucionet zotohen për bashkëpunim

Me qëllim të ngritjes së nivelit të bashkëpunimit për procesin zgjedhor, gjashtë institucione që kanë rol kyç në mbarëvajtjen e zgjedhjeve nënshkruan memorandum bashkëpunimi për të eliminuar shkeljet zgjedhore, si dhe për të hetuar dhe gjykuar ata që tentojnë të njollosin organizimin e zgjedhjeve./21Media

 

 

The post Eliminimi i shkeljeve ligjore gjatë zgjedhjeve appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----