Ballina Showbiz Eleni Foureira lë pa fjalë ndjekësit, ja si duket “ujë dhe sapun”...

Eleni Foureira lë pa fjalë ndjekësit, ja si duket “ujë dhe sapun” (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, i ka lënë pa fjalë ndjekësit në “Instagram”, pasi ka postuar një foto me pamjen e saj natyrale.

----

Elenin jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detaje, mirëpo edhe e pa grimuar ka arritur që ta marrë vëmendjen e ndjekësve.

Në pozën në fjalë ajo ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet.

Nga ana tjetër, Foureira është duke shijuar sukseset e projeketve të saj muzikore, e aktualisht po bën pak pushim si pasojë e Covid-19.

----- ----