Ballina LifeBizare Elefantët shtypin njerëzit, parada shkon keq (VIDEO)

Elefantët shtypin njerëzit, parada shkon keq (VIDEO)

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy elefantë kanë marrë përpara dhe kanë shkelur njerëzit në rrugë në Sri Lanka duke lënë të paktën 17 persona të plagosur.

Elefantët po përdoreshin për paradën, kur kanë nisur të vrapojnë dhe të shkelin personat e shumtë që ndodheshin aty pranë.

---- ----
----
----- ----
-----