Ballina Lajme nacionale Ekzekutohet me armë zjarri pronari i një karburanti në Tropojë

Ekzekutohet me armë zjarri pronari i një karburanti në Tropojë

6
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar në Tropojë. Mësohet se një 47-vjeçar është ekzekutuar para lokalit të tij.

----

Sipas të dhënave të para viktima është identifikuar si Guxim Gjyriqi, rreth moshës 47 vjeç.

Ai është qëlluar me armë në rrugën e spitalit. Nuk dihen ende autorët e krimit, ndërsa policia ka rrethuar zonën dhe ka ngritur postblloqe për kapjen e tyre.

----- ----